Fast Five the Movie: Official Game

Fast Five the Movie: Official Game dla iPhone

Najnowsze wyścigi z serii Szybcy i wściekli

Fast Five the Movie: Official Game to gra wyścigowa na iPhone i iPod Touch oparta na motywach filmu Fast Five - Szybcy i wściekli 5. Jeśli lubisz piękne kobiety, szybkie samochody i nie przeszkadza ci gorączka Rio, pobierz Fast Five the Movie:... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobra grafika
  • Wciągający tryb kariery
  • Nawiazania do filmu Szybcy i wściekli 5

Wady

  • Nienaturalne zachowanie się samochodu

Doskonały
9

Fast Five the Movie: Official Game to gra wyścigowa na iPhone i iPod Touch oparta na motywach filmu Fast Five - Szybcy i wściekli 5. Jeśli lubisz piękne kobiety, szybkie samochody i nie przeszkadza ci gorączka Rio, pobierz Fast Five the Movie: Official Game.

Fast Five the Movie: Official Game pozwala zasiąść za kierownicą wypasionych samochodów, znanych z serii filmów Szybcy i wściekli. Akcja gry rozgrywa się na ulicach Rio de Janeiro, Hong Kongu, a także Dominikany. Możemy brać udział w pojedynczych wyścigach, rozegrać tryb kariery lub ścigać się z realnymi przeciwnikami w trybie online multiplayer.

Nawet gdyby gra Fast Five the Movie: Official Game nie nawiązywała do filmu Szybcy i wściekli 5, byłyby to całkiem niezłe wyścigi. Grafika samochodów i otoczenia jest bardzo dobra, poziom trudności na odpowiednim poziomie, a sterowanie można opanować w kilka chwil. Czepialskim może się nie podobać niezbyt naturalne zachowanie samochodów na zakrętach, ale to kwestia gustu i nie wszystkim będzie przeszkadzać.

Gra Fast Five the Movie: Official Game szczególnie spodoba się fanom filmu Szybcy i Wsciekli 5, ale sprawi frajdę wszystkim fanom dobrych wyścigów. Dodatkowego smaku dodają grze nieprzewidziane wydarzenia w trakcie wyścigów. Musimy być przygotowani na walące się budynki i wybuchające ciężarówki.

Jeśli lubisz szybkość i akcję, pobierz Fast Five the Movie: Official Game. Długie chwile dobrej rozgrywki zapewnione. Jeśli nadal pozostanie Ci niedosyt filmu Szybcy i wściekli 5, koniecznie pobierz tapety z filmu.

Najczęściej pobierane Wyścigi na iphone

Fast Five the Movie: Official Game

Download

Fast Five the Movie: Official Game 1.0.1

Opinie użytkowników o Fast Five the Movie: Official Game

Sponsorowany×